juni 20, 2024

Soest Nu

Soest Nu is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Programma WK 2022 - Groepen, Kalender, Wedstrijdschema, Haakjes

Programma WK 2022 – Groepen, Kalender, Wedstrijdschema, Haakjes

Het WK-schema van 2022 is gesloten en er is veel om naar uit te kijken voor het toernooi in Qatar in november tot december.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Van het USMNT-team tegen Engeland de dag na Thanksgiving tot Mexico en Argentinië in de groepsfase, Spanje tegen Duitsland en België tegen Canada, er zijn genoeg spannende wedstrijden in de openingsronde.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Dan hebben we de Ronde van 16, de kwartfinales, de halve finales en de finale om naar uit te kijken.

Hieronder vindt u het volledige schema, details over hoe u de wedstrijden kunt bekijken en al het andere dat u nodig heeft.

[ MORE: World Cup odds ]


Wereldbeker 2022 schema, starttijd, data, hoe live te kijken

wanneerVan 21 november 2022 tot 18 december 2022
Starttijden groepsfase wedstrijden: 5 uur, 8 uur, 11 uur, 14 uur (All Eastern Time)
Plaats: Qatar
tv kanaal: Telemundo, Universo, Pauw


Groep A schema (alle starttijden Eastern Time)

21 november: Qatar – Ecuador – Al Bayt Stadium, Al Khor – 11.00 uur
21 november: Senegal – Nederland – Al Thumama Stadium, Al Khor – 05:00 uur
25 november: Qatar – Senegal – Al Thumama Stadium, Al Khor – 08.00 uur
25 november: Nederland vs Ecuador – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00 uur
29 november: Nederland – Qatar – Al Bayt Stadion, Al Khor – 10:00
29 november: Ecuador – Senegal – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10:00

B groep tafel

21 november: Engeland – Iran – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
21 november: VS – Wales / Schotland / Oekraïne – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
25 november: Engeland – VS – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00 uur
25 november: Wales / Schotland / Oekraïne – Iran – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 5 uur ’s ochtends
29 november: Wales / Schotland / Oekraïne – Engeland – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
29 november: Iran – Amerika – Al Thumama Stadium, Al Khor – 14:00 uur

READ  De Astros scoorden 5 thuiswedstrijden in de tweede helft tegen de Red Sox

C-groepstabel

22 november: Argentinië v Saoedi-Arabië – iconisch Lusail-stadion, Lusail – 05:00 uur
22 november: Mexico v Polen – Locatie 974, Doha – 11.00 uur
26 november: Argentinië v Mexico – het iconische Lusail Stadium, Lusail – 14:00 uur
26 november: Polen – Saoedi-Arabië – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
30 november: Polen en Argentinië – locatie 974, Doha – 14:00 uur
30 november: Saoedi-Arabië – Mexico – het iconische Lusail Stadium, Lusail – 14:00 uur

D groepstafel

22 november: Frankrijk – VAE / Australië / Peru – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 14.00 uur
22 november: Denemarken – Tunesië – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
26 november: Frankrijk – Denemarken – 974 stadion, Doha – 11 uur
26 november: Tunesië – VAE / Australië / Peru – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 05:00 uur
30 november: Tunesië – Frankrijk – Education City Stadium in Rayan – 10.00 uur
30 november: VAE / Australië / Peru – Denemarken – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10:00

Groepstafel E

23 november: Spanje – Costa Rica / Nieuw-Zeeland – Al Thumama Stadium, Al Khor – 11.00 uur
23 november: Duitsland – Japan – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
27 november: Spanje – Duitsland – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00 uur
27 november: Japan – Costa Rica / Nieuw-Zeeland – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 05:00 uur
1 december: Japan – Spanje – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
1 december: Costa Rica / Nieuw-Zeeland – Duitsland – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00 uur

READ  De Detroit Lions vragen de NFL om de handelsdeadline uit te stellen en de IR-regels aan te passen

F groepstafel.

23 november: België – Canada – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14 uur
23 november: Marokko – Kroatië – Al Bayt-stadion, Al Khor – 05:00 uur
27 november: België vs Marokko – Al Thumama Stadium in Al Khor – 8 uur
27 november: Kroatië – Canada – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11.00 uur
1 december: Kroatië – België – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 10:00
1 december: Canada – Marokko – Al Thumama Stadium, Al Khor – 10:00

G. groepstafel

24 november: Brazilië vs Servië – iconisch Lusail-stadion, Lusail – 14:00 uur
24 november: Zwitserland vs Kameroen – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5 uur ’s ochtends
28 november: Brazilië – Zwitserland – Locatie 974, Doha – 11.00 uur
28 november: Kameroen vs Servië – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5 uur ’s ochtends
2 december: Kameroen vs Brazilië – het iconische Lusail Stadium, Lusail – 14.00 uur
2 december: Servië – Zwitserland – Stadium 974, Doha – 14:00 uur

H. groepstafel

24 november: Portugal – Ghana – Locatie 974, Doha – 11.00 uur
24 november: Uruguay – Zuid-Korea – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
28 november: Portugal – Uruguay – het iconische Lusail-stadion, Lusail – 14:00 uur
28 november: Zuid-Korea – Ghana – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
2 december: Zuid-Korea en Portugal – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00
2 december: Ghana – Uruguay – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10:00 uur


16e ronde tafel

Wedstrijd 49 – 3 december: winnaar van groep A en tweede van groep B – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur.

Wedstrijd 50 – 3 december: Winnaar Groep C vs. nummer twee Groep D – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur

READ  Terwijl Jacob deGrom wacht op een diagnose van een blessure, is het een herinnering dat dit het koopje is voor zijn genialiteit: McCullough

Wedstrijd 52 – 4 december: Groep D winnaar vs. tweede plaats Groep C – Al Thumama Stadium, Doha – 10:00

Wedstrijd 51 – 4 december: Winnaars Groep B vs. nummer twee Groep A – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00 uur

Wedstrijd 53 – 5 december: Groep E winnaar en Groep F runner-up – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 10.00 uur.

Wedstrijd 54 – 5 december: Winnaars Groep G vs. nummer twee Groep H – Stadium 974, Doha – 14:00 uur

Wedstrijd 55 – 6 december: Groep F winnaars vs. Groep E runner-up – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur.

Wedstrijd 56 – 6 december: Groep H winnaar vs Groep G runner-up – Iconisch Lusail Stadium, Lusail – 14.00 uur


Kwartfinaletafel

Wedstrijd 58 – 9 december: Winnaarswedstrijd 53 vs Winnaarswedstrijd 54 – Al Rayyan Education City Stadium – 10.00 uur

Wedstrijd 57 – 9 december: Winnaars wedstrijd 49 vs. winnaars wedstrijd 50 – Iconisch Lusail Stadium, Lusail – 10.00 uur

Wedstrijd 60 – 10 december: Winnaars van wedstrijd 55 versus winnaars van wedstrijd 56 – Al Thumama Stadium in Doha – 10.00 uur

Wedstrijd 59 – 10 december: Winnaars van wedstrijd 51 vs winnaars wedstrijd 52 – Al Bayt-stadion in Al Khor – 14:00 uur


Programma halve finale

Wedstrijd 61 – 13 december: Winnaars van wedstrijd 57 vs winnaars wedstrijd 58 – Iconisch Lusail Stadium, Lusail – 14:00 uur

Wedstrijd 62 – 14 december: Winnaarswedstrijd 59 vs Winnaarswedstrijd 60 – Al Bayt-stadion in Al Khor – 14:00 uur


Bepaal de derde plaats

Wedstrijd 63 – 16 december: Losers Match 61 vs Losers Match 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur


laatst

Wedstrijd 64 – 17 december: Winnaarswedstrijd 61 vs Winnaarswedstrijd 62 – Iconisch Lusail Stadium, Lusail – 10.00 uur.