juli 13, 2024

Soest Nu

Soest Nu is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

NCAA DIII voetbaltoernooi voor heren 2023: beugel, schema

De NCAA DIII Men’s Soccer Selection Show en Bracket Release 2023 worden live gestreamd op NCAA.com om 14.00 uur ET op maandag 6 november.

Het toernooi bestaat uit een klassiek deelnemersveld van 64 teams, waarbij 41 plaatsen zijn toegewezen aan automatische kwalificatietoernooien en de overige 23 plaatsen aan algemene favorieten die zijn geselecteerd door de selectiecommissie. Vier van de halvefinalisten gaan door naar het Kerr Stadium in Salem, Virginia, waar Roanoke College op 1 en 3 december gastheer zal zijn van de laatste twee ronden van het toernooi.

Hier is een overzicht van het volledige schema voor het DIII Herenvoetbalkampioenschap 2023:

  • Rondes 1/2: vrijdag-zondag 10-12 november op campuslocaties*
  • Sectionele rondleidingen: vrijdag-zondag 17-19 november op campuslocaties*
  • Halve finales: vrijdag 1 december in Kerr Stadium in Salem, Virginia
  • Nationaal kampioenschap: zondag 3 december in Kerr Stadium in Salem, Virginia

*Gastorganisaties met een no-play-beleid op zondag strijden op vrijdag en zaterdag

DIII Herenvoetbalkampioenschap beugel

DIII herenvoetbaluitslagen, schema

  • Franklin & Marshall v. Genève, 10 november, 16.00 uur
  • Connecticut College vs. Denison, 10 november, 18.30 uur
  • Calvin vs. Greenville, 10 november, 16.00 uur
  • Wartburg tegen Ghost. Adolf, 10 november, 18.30 uur
  • Mary Washington v. Newman, 11 november, 11.00 uur
  • Kenyon vs. Dominicaanse Republiek (IL), 11 november, 11:00 uur
  • Amherst vs. SUNY Poly, 11 november, 11.00 uur
  • Courtland v. Alfred Street, 11 november, 11.00 uur
  • Middlebury versus West-New England, 11 november, 11.00 uur
  • Wash & Lee tegen Westcon, 11 november, 11.00 uur
  • UChicago vs. Ill. Wesleyan, 11 november, 12:00 uur
  • St. Olaf vs. West Superior, 11 november, 12.00 uur
  • Christus versus Baruch, 11 november, 13.00 uur
  • Emory vs. Brevard, 11 november, 13.00 uur
  • Tufts vs. Bridgewater Street, 11 november, 13.00 uur
  • John Carroll tegen St. Mary’s (MD), 11 november, 13.30 uur
  • Stevens v. WPI, 11 november, 13.30 uur
  • Washington Colonel v. Otterbein, 11 november, 13.30 uur
  • SUNY Oneonta vs. Katholiek, 11 november, 13.30 uur
  • CWRU vs Hobart, 11 november, 13.30 uur
  • Johns Hopkins vs. Babson, 11 november, 13.30 uur
  • Carleton vs. Pacific Lutheran, 11 november, 14.30 uur
  • Ohio Wesleyan vs. Rose-Hulman, 11 november, 14.30 uur
  • Ohio Northern vs. Lynchburg, 11 november, 15.30 uur
  • Rochester (NY) versus JWU (Providence), 11 november, 15.30 uur
  • Colorado College vs. Oglethorpe, 11 november, 15.30 uur
  • Montclair St. vs. Elmira, 11 november, 17.00 uur
  • Trinity (TX) vs. Texas-Dallas, 11 november, 18.00 uur
  • Wisconsin Platteville vs. Lake Forest, 11 november, 19.00 uur
  • Christopher Newport vs. Manhattanville, 11 november, 19.30 uur
  • St. Thomas (TX) vs. Occidental, 11 november, 20.30 uur
  • North Central (Ill.) vs. Louis-Eau Claire, 11 november, 21.30 uur
READ  NFL-coaches en leidinggevenden zijn verdeeld over welke QB's en Patriots de 2 en 3 plekken moeten innemen

Geschiedenis van het DIII Herenvoetbalkampioenschap

jaar kampioen (record) trainer een resultaat tweede plaats Gastheer of locatie
2022 Chicago (22-0-1) Juliana Sitch 2-0 Williams Salem, V.
2021 Connecticut College (19-4-1) Robin Burke 1-1 (2ot, bok) Amherst Greensboro, Noord-Carolina
2020 Geannuleerd vanwege Covid-19
2019 Plukjes (20-2-2) Josh Shapiro 2-0 Amherst Greensboro, Noord-Carolina
2018 Plukjes (18-0-3) Josh Shapiro 2-1 Calvijn Greensboro, Noord-Carolina
2017 Christus (24-2-0) Brad McCarty 2-1 Noordpark Greensboro, Noord-Carolina
2016 Plukjes (14-5-2) Josh Shapiro 1-0 (2ot) Calvijn Salem, V.
2015 Amherst (17-1-2) Justin Cerbone 2-1 Lora’s Kansas City, MO.
2014 Plukjes (17-2-4) Josh Shapiro 4-2 Wheaton (Elizabeth) Kansas City, MO.
2013 Christus (1-24-1) Brad McCarty 2-1(2ot) Rutgers Camden San Antonio
2012 Christus (2-0-23) Brad McCarty 5-1 Noord-Ohio San Antonio
2011 Ohio Wesleyaan (23-2-0) Jay Martin 2-1 Calvijn San Antonio
2010 Christus (1-23) Brad McCarty 2-1 (na verlenging) Lynchburg (Virginia) San Antonio
2009 Christus (1-24) Brad McCarty 2-0 Calvijn San Antonio
2008 *Christus (2-2-22) Dave Brandt 1-1 (2ot, bok) Stevens Instituut Greensboro, Noord-Carolina
2007 * Middlebury (18-2-2) Dave Saward 0-0(2ot,pac) Drie-eenheid (Texas) Lake Buena Vista, Florida
2006 Christus (2-1-21) Dave Brandt 3-0 Wheaton (Elizabeth) Lake Buena Vista, Florida
2005 Christus (24-0) Dave Brandt 1-0 Gustaaf Adolf Greensboro, Noord-Carolina
2004 Christus (23-2) Dave Brandt 4-0 Universiteit van Californië Santa Cruz Greensboro, Noord-Carolina
2003 Drie-eenheid (Texas) (24-0-0) Paul McGinlay 2-1 tarief tarief
2002 Christus (1-2-23) Dave Brandt 1-0 Otterboon St. Laurens
2001 Richard Stockton (25-1-1) Jeff Haynes 3-2 Roodlanden De Messias
2000 Christus (22-2-1) Dave Brandt 2-0 Rawan Rawan
1999 St. Lawrence (22-0) Bob Durocher 2-0 Wheaton (Elizabeth) Wheaton (Elizabeth)
1998 Ohio Wesleyan (18-6) Jay Martin 2-1(2ot) Groenboro Ohio Wesleyan
1997 Wheaton (Ill.) (24-0-1) Joe Boon 3-0 TCNG Maria Washington
1996 TCNG (17-5-1) George Nazirio 2-1(4ot) Kenyon Kenyon
1995 Williams (17-0-1) Mike Russo 2-1 Methodist Williams
1994 Bethanië (West Virginia) (15-5-4) John Cunningham 1-0 (2ot) Johns Hopkins TCNG
1993 UC San Diego (20-2-2) Derek Armstrong 1-0 Williams Williams
1992 Kane (18-6-1) Tony Okremenko 3-1 Ohio Wesleyan Ken
1991 UC San Diego (18-4-1) Derek Armstrong 1-0 TCNG Universiteit van Californië, San Diego
1990 Rawan (20-3-2) Dan Gilmore 2-1(4ot,pac) Ohio Wesleyaan Ohio Wesleyan
1989 Elizabethtown (23-2) Roderik overslaan 2-0 Groenboro Elizabethtown
1988 UC San Diego (23-0-2) Derek Armstrong 3-0 Rochester Instituut Rochester Instituut
1987 UNC Greensboro (17-7-1) Michaël Parker 6-1 Washington St. Lodewijk UNC Greensboro
1986 UNC Greensboro (18-5) Michaël Parker 2-0 Universiteit van Californië, San Diego UNC Greensboro
1985 UNC Greensboro (20-5) Michaël Parker 5-0 Washington St. Lodewijk Washington St. Lodewijk
1984 Wheaton (IL) (21-1-2) Joe Boon 2-1(3ot) Brandeis Wheaton (Elizabeth)
1983 UNC Greensboro (23-1-1) Mike Berticelli 3-2 Claremont-MS UNC Greensboro
1982 UNC Greensboro (19-3) Mike Berticelli 2-1 Bethanië (W.Va.) UNC Greensboro
1981 Rouaan (19-1-2) Dan Gilmore 2-1(4ot) Scranton Elizabethtown
1980 Babson (16-3-1) Bill Rogers 1-0 (na verlenging) Scranton Babson
1979 Babson (13-2-4) Bill Rogers 2-1 Rawan TCNG
1978 Sluis Haven (18-2) Michaël Parker 3-0 Washington St. Lodewijk Babson
1977 Sluis Haven (14-4) Michaël Parker 1-0 Staatsuniversiteit van New York Cortland Babson
1976 Brandeis (15-2) Mike Coven 2-1(2ot) Brockport Elizabethtown
1975 Babson (17-0-1) Bob Hartwell 1-0 Brockport Brockport
1974 Brockport (12-2-2) Wandelen Kupchuk 3-1 Swarthmore Wheaton (Elizabeth)
READ  Final Four: UConn trekt zich laat terug uit Alabama om door te gaan naar de nationale titelwedstrijd tegen Purdue