september 21, 2021

Soest Nu

Soest Nu is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Dames Futsal EURO Voorronde: Door België, Nederland, Slowakije | UEFA Women’s Futsal Euro

De tweede editie van het UEFA Women’s Futsal EURO begon met het winnen van drie voorrondeteams door Nederland, na België en Slowakije.

Ze zijn nu door naar de hoofdronde van oktober en komen daarmee op de 13e hoogste ranglijst. Die mini-matches zijn de vier teams die zich kwalificeren voor de knock-out finales op 24 of 25 en 26 of 27 maart 2022.

Recente scores

  • Fittingen / Resultaten
  • Teamniveaus
  • Uit de voorronde: België, Nederland, Slowakije
  • Gibraltar en Bosnië & Herzegovina werden geïntroduceerd in 11 pagina’s, te beginnen met de eerste ronde.
  • De wedstrijd is uitgesteld van de oorspronkelijke data tussen mei 2020 en februari 2021 vanwege de Govt-19-epidemie.

Vroege ronde groepen

  • De drie teamwinnaars gingen door naar de hoofdronde en voegden zich bij 13 teams.

Team A (compleet, gespeeld in mei 2021)
Teamwinnaars: Slowakije
Groep: Servië, Noord-Ierland, Litouwen (gastheren)

  • Slowakije won alle drie de wedstrijden om door te gaan.
  • Noord-Ierland won met 1-0 van Litouwen, hun eerste wedstrijd op elk niveau was een overwinning op het zaalvoetbal.

Groep B (eindigt donderdag)
Teamwinnaars: Nederland
Ook in de groep: Armenië, Bosnië en Herzegovina, Moldavië (gastheren)

  • Nederland versloeg Armenië (dat met winst begon) dinsdag met 6-0 met hulp van Esther van Toledo Hatrick tegen Bosnië en Herzegovina, dat maandag debuteerde met een 7-3 overwinning. Met nog één wedstrijd te gaan, werden ze later bevestigd als teamwinnaars.
  • Bosnië en Herzegovina won dinsdag pas hun tweede wedstrijd en versloeg Moldavië met 3-0.

Groep C (compleet, gespeeld in mei 2021)
Teamwinnaars: België
In de groep: Gibraltar (gastheren)

  • België versloeg nieuwkomer Gibraltar met 5-4 in een plotselinge executie toen hun wedstrijd in 40 minuten met 2-2 en 3-3 werd gelijkgespeeld.
  • Het derde team in de groep, de wedstrijden waarbij Kazachstan betrokken was, werden afgelast.
READ  Walk-up cov-19 vaccins zijn nu mogelijk in Nederland zonder afspraak

Grote Ronde Groepen (19-24 oktober)

  • De vier teamwinnaars gaan eind maart door naar de knock-outfinale, waarvan er één wordt genomineerd als Country Patrons.

Groep 1: Rusland, Hongarije, Wit-Rusland (gastheren), Nederland

Groep 2: Portugal, Kroatië (gastheren), Polen, Slovenië

Groep 3: Oekraïne (gastheren), Finland, Tsjechië, België

Groep 4: Spanje (houders), Italië, Zweden (gastheren), Slowakije

Downloaden: UEFA Futsal Coach-app