mei 21, 2022

Soest Nu

Soest Nu is de toonaangevende aanbieder van kwalitatief Nederlands nieuws in het Engels voor een internationaal publiek.

Brazilië, Nederland, Polen en Chili hebben zondag deelgenomen aan de finale van de Volleyball World Tlaxcala Challenge.

De finales zijn voor de Volleyball World Tlaxcala Challenge op zondag in Tlaxcala, Mexico.

Bij de vrouwen spelen de tweede geplaatste Carolina Salcado uit Brazilië en Barbara Seikas tegen de als vijfde geplaatste Raisa Skunn en Katja Stamm uit Nederland.

Bij de mannen spelen de als derde geplaatste Michael Briel en de Pool Bardos Loziak naast de Chileense No Aravena en Vicente Dorquet.

April Ross en Emily Day verlieten zaterdag het veld nadat de solo-Amerikanen in de kwartfinales met 18-21, 21-2, 15-9 werden uitgeschakeld door Shun en Stamm.

Resultaten en schema met dank aan BVBinfo.com

Raisa Skoon van Nederland valt Elise Mia aan / Volleyball Wereldfoto
Vrouwen
Kwartfinale
Carolina Salcado / Barbara Seixas Brazilië (2) Def. Andresa Cavalcondi / Vittoria de Souza Brazilië (8) 19-21, 22-20, 15-13 (1:01) Hegel Almeida / Diana Lima Brazilië (13) Dep. Esmee Bobner / Zoe Verge-Depre Zwitserland (21, Q6) 21-13, 21-18 (0:37) Raisa Schoon / Katja Stam Nederland (5) def. Emily Day / April Rose USA (3) 18-21, 21-12, 15-9 (0:48) Tamela Cordelli / Elise Mia Brazilië (11) Dep. Maria Garro / Angela Lopado Spanje (22, Q7) 21-14, 21-17 (0:37)
Halve finale
Carolina Salcado / Barbara Seixas Brazilië (2) Def. Hegel Almeida / Diana Lima Brazilië (13) 21-15, 17-21, 15-13 (0:53)
Raisa Skoon / Katja Stam Nederland (5) Def. Tamela Cordelli / Elise Mia Brazilië (11) 21-14, 21-15 (0:36)
Bronzen medaille
Hegel Almeida / Diana Lima Brazilië (13) vs. Tamela Cordelli / Elise Mia Brazilië (11)
Gouden medaille
Carolina Salcado / Barbara Sixes Brazilië (2) vs. Raisa Scoon / Katja Stam Nederland (5)
Mannen
Kwartfinale
Vittor Felipe / Renato Lima Brazilië (12, Q1) Verd. Daniel Lobo / Alex Rangiri Italië (10) 21-18, 21-13 (0:38) Michael Brielle / Bardos Loziak Polen (3) Def. Paul Burnett / Christopher McHugh Australië (18, Q8) 21-16, 21-13 (0:36) Alexander Samoylovs / Janice Smedins Letland (4) Dep. David Ahman / Jonathan Helwick Zweden (15) 21-17, 21-18 (0:39) Nee Aravena / Vicente Dorket Chili (21, Q13) Dep. Alexander Brewer / Robert Meusen Nederland (2) 22-20, 21-18 (0:41)
Halve finale
Michael Braille / Bardos Loziak Polen (3) Def. Vittor Felipe / Renato Lima Brazilië (12, Q1) 17-21, 24-22, 15-12 (1:03)
Nee Aravena / Vicente Dorket Chili (21, Q13) Def. Alexander Samoylovs / Janice Smedins Letland (4) 21-17, 17-21, 16-14 (0:59)
Bronzen medaille
Alexander Samoylovs / Janice Smedins Letland (4) vs Vitor Felipe / Renato Lima vs Brazilië (12, Q1)
Gouden medaille
Michael Braille / Bardos Loziak Polen (3) vs No Aravena / Vicente Dorket Chili (21, Q13)
Sluit je aan bij het team!
Houd het gratis volleybalmagazine gratis door permanent lid te worden van VolleyballMag.com: https://volleyballmag.com/sustaining-membership/
Of draag bij via Venmo @VolleyballMag